Kontakt Creative Living Interiør og Boligstyling

Vi tar gjerne en prat med deg om interiørveiledning eller boligstyling og du kan invitere oss på en uforpliktende befaring. Ta kontakt med en av oss eller benytt skjemaet nedenfor.

Sentralbord:
22 53 53 02

Carina Myhrvold
Interiørdesigner/partner og daglig leder
carina@creativeliving.no // +47 992 92 739

Trude Wold Hansen
Interiørdesigner/partner og ansvarlig for stylingavdelingen
trude@creativeliving.no // +47 958 55 922

Stig Nikolaisen
Administrasjonsansvarlig
stig@creativeliving.no //+47 901 93 679

Jannicke Dieset
Stylist og grafisk designer
jannicke@creativeliving.no //+47 478 29 372

Marthe Lefdahl
Stylist og grafisk designer
marthe@creativeliving.no //+47 481 95 841

Rikke Holen
Stylist
rikke@creativeliving.no//+47 99419639

Mirja Tørnquist
Interiørdesigner
+47 481 50 926

Kontaktskjema - vi svarer så raskt vi kan!
 
 
CREATIVE LIVING AS
Interiørdesign og Boligstyling
Bygdøy Allè 111, 0273 Oslo
Telefon: 22 53 53 02
E-post: post@creativeliving.no
TJENESTER
Interiørdesign privatbolig
Interiørdesign næringsbygg
Styling før boligsalg
Veiledningstime