Kontakt Creative Living Interiør og Boligstyling

Creative Living består i dag av flere erfarne interiørdesignere, grafisk designere og stylister, samt at vi henter inn våre dyktige ekstra stylister ved behov. Våre kunder er privatpersoner som ønsker hjelp med boligstyling, innredning eller interiørveiledning, samt kunder som jobber i eiendomsbransjen med salg og utleie av boliger.

Kontakt oss for en uforpliktende samtale om interiør- og boligstyling!


Sentralbord:

22 53 53 02

Carina Myhrvold
Interiørdesigner/partner og daglig leder
carina@creativeliving.no // +47 992 92 739

Trude Wold Hansen
Interiørdesigner/partner og ansvarlig for stylingavdelingen
trude@creativeliving.no // +47 958 55 922

Stig Nikolaisen
Administrasjonsansvarlig
stig@creativeliving.no //+47 901 93 679

Marthe Lefdahl
Stylist og grafisk designer
marthe@creativeliving.no //+47 481 95 841

Rikke Holen
Interiørdesigner/stylist
rikke@creativeliving.no//+47 99419639

Ina Braathen
Interiørdesigner/stylist
ina@creativeliving.no//+47 465 05 914
Kontaktskjema - vi svarer så raskt vi kan!
 
CREATIVE LIVING AS
Interiørdesign og Boligstyling
Bygdøy Allè 111, 0273 Oslo
Telefon: 22 53 53 02
E-post: post@creativeliving.no
TJENESTER
Interiørdesign privatbolig
Interiørdesign næringsbygg
Styling før boligsalg
Veiledningstime